I wszystko dobrze się układa.

 • Miejsca parkingowe na os. Działyńskiego w Swarzędzu

  Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość zakupu ostatnich miejsc parkingowych przy inwestycji Os. Działyńskiego w Swarzędzu w cenie 7.500,00 zł. Oferujemy również możliwość zakupu na raty: 750,00 zł przez okres 10 miesięcy z możliwością korzystania z własnego miejsca postojowego już po pierwszej wpłacie.

  złóż zapytanie >

 • Miejsca postojowe na os. Ułańskim

  Oferujemy Państwu zakup miejsc postojowych w hali garażowej na Osiedlu Ułańskim w Poznaniu. Cena jednego miejsca postojowego to jedynie 9.990,00 zł. Istnieje możliwość zakupu na raty: 999,00 zł przez okres 10 miesięcy z możliwością korzystania z własnego miejsca postojowego już po pierwszej wpłacie.

  złóż zapytanie >

 • Mieszkanie dla Młodych

  Z początkiem roku 2014 ruszył rządowyprogram dopłat Mieszkanie dla Młodych. Dla naszych klientów przygotowaliśmy biuletyn informacyjny w którym można zapoznać się ze szczegółami programu MdM.

  więcej szczegółów tutaj >

 • Pełne odliczenie VAT

  Inwestycja Zielona Przystań w Baranowie to nie niepowtarzalne miejsce pełne harmoniii spokoju, to przede wszystkim możliwość ulokowania pieniędzy bez ryzyka. Kupując lokal w Zielonej Przystani  pod wynajem lub działalność gospodarczą istnieje możliwość odliczenia podatku VAT (23%). Ze szczegółami oferty można zapoznać się w PREZENTACJI lub w Biurze Sprzedaży Mieszkań.

  więcej szczegółów tutaj >