Przejdź do strony: Mieszkania
Przejdź do strony: Mapa inwestycji

Biegaj z Agrobex

 

VI Bieg Agrobex Piastowska Piątka

 

Już po raz szósty zapraszamy do Pobiedzisk na Bieg "Agrobex Piastowska Piątka" na Szlaku Piastowskim. Startujemy sprzed Skansenu Miniatur Szlaku Piastowskiego, a potem biegniemy koło Gródu Pobiedziska i wokół malowniczego jeziorka. To w tej okolicy, według legend, w 1000 roku w drodze z Poznania do Gniezna mieli się zatrzymać i biesiadować król Polski Bolesław Chrobry i cesarz niemiecki Otton III.

Bieg zaliczany jest do
AGROBEX - Przestrzeń dopasowana do Ciebie Cykl Biegów 5/5 i patronat sprawują nad nim Starosta Poznański Jan Grabkowski Powiat Poznański i Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziska Ireneusz Antkowiak. Cykl odbywa się pod egidą Biegaj i zwiedzaj.

Link do zapisów:

//plus-timing.pl/zgloszenia/bieg_agrobex_piastowska_piatka-pobiedziska-05-2019

Link do listu startowej:
//plus-timing.pl/zgloszenia/bieg_agrobex_piastowska_piatka-pobiedziska-05-2019/lista_startowa.php

 Do startu w naszych biegach zapraszamy zarówno doświadczonych biegaczy, jak i tych początkujących. Kameralna atmosfera, ograniczony limit uczestników przyciągają tych, którzy cenią sobie dobrą zabawę i bieganie w terenie. Udział w zawodach to dodatkowa motywacja, by regularnie trenować.

Aby być sklasyfikowanym w rankingu "Cyklu Biegów Agrobex 5/5 sezon 2019", uczestnicy musieli wystartować i ukończyć 3 z 5 zaplanowanych zawodów (dwa biegi w Swarzędzu, dwa w Pobiedziskach i jeden w Poznaniu).
Zakończenie Cyklu odbędzie się 24 listopada 2019 r. podczas X Biegu "AGROBEX Zalasewska Piątka". Do zobaczenia na starcie!

 

 

 

 

BIEGAMY W KAŻDY WTOREK - ZBIÓRKA NA PLACU ZABAW OS. ZAMOYSKIEGO W ZALASEWIE O GODZINIE 18:00.

 

 

Przejdź do strony: Promocje
Przejdź do strony: Wykończenie pod klucz
Przejdź do strony: Finansowanie
Przejdź do strony: Poradnik kupującego
Przejdź do strony: Kurier mieszkaniowy
Przejdź do strony: Kontakt