Przejdź do strony: Mieszkania
Przejdź do strony: Mapa inwestycji

Biegaj z Agrobex

II Bieg Agrobex Wartka Piątka

Słońce jest znakiem rozpoznawczym biegów z AGROBEX - Przestrzeń dopasowana do Ciebie Cykl Biegów 5/5. Wrzesień sprzyja nowym "życiówkom". Nadwarciańska "piątka" przyciągnęła rok temu na pierwszą edycję zarówno stałych uczestników Cyklu Biegów, jak i tych, którzy zaczęli przygodę z popularnym dystansem 5 km. Dla wielu biegaczy jest to ważny etap przygotowań do 20.PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza

Link do zapisów na II Bieg Agrobex Wartka Piątka:

https://plus-timing.pl/zgloszenia/bieg_agrobex_wartka_piatka-poznan-09-2019

Link do listy startowej:

https://plus-timing.pl/zgloszenia/bieg_agrobex_wartka_piatka-poznan-09-2019/lista_startowa.php

---------------------------------------------------------------------------------
II Bieg Agrobex Warta Piątka to czwarty z pięciu biegów zaliczanych do Agrobex Cykl Biegów 5/5 Edycja 2019 Biegaj i zwiedzaj. Finałowe w tym roku zawody rozegrane zostaną podczas X Bieg Agrobex Zalasewska Piątka 24 listopada w Swarzędzu-Zalasewie.

Do startu w naszych biegach zapraszamy zarówno doświadczonych biegaczy, jak i tych początkujących. Kameralna atmosfera, ograniczony limit uczestników przyciągają tych, którzy cenią sobie dobrą zabawę i bieganie w terenie. Udział w zawodach to dodatkowa motywacja, by regularnie trenować.

Aby być sklasyfikowanym w rankingu "Cyklu Biegów Agrobex 5/5 sezon 2019", uczestnicy musieli wystartować i ukończyć 3 z 5 zaplanowanych zawodów (dwa biegi w Swarzędzu, dwa w Pobiedziskach i jeden w Poznaniu).
Zakończenie Cyklu odbędzie się 24 listopada 2019 r. podczas X Biegu "AGROBEX Zalasewska Piątka". Do zobaczenia na starcie!

 

 

 

 

BIEGAMY W KAŻDY WTOREK - ZBIÓRKA NA PLACU ZABAW OS. ZAMOYSKIEGO W ZALASEWIE O GODZINIE 18:00.

 

 

Przejdź do strony: Promocje
Przejdź do strony: Wykończenie pod klucz
Przejdź do strony: Finansowanie
Przejdź do strony: Poradnik kupującego
Przejdź do strony: Kurier mieszkaniowy
Przejdź do strony: Kontakt