INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Szanowni Państwo,

Państwa dane osobowe (imię i nazwisko, adres korespondencyjny / adres e-mail, telefon) są w naszej bazie danych osób, z którymi współpracujemy. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zadbać o ich bezpieczeństwo.

Jeżeli nie chce Pani/Pan otrzymywać od nas ofert, prosimy o taką informację na adres e-mail: sekretariat@agrobex.pl lub pod numerem telefonu: 61 84 64 000 lub pocztą tradycyjną na adres:  „AGROBEX” Sp. z o.o., ul. Kochanowskiego 7, 60 – 845 Poznań; z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Spółka pod firmą  „AGROBEX” Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60 – 845) przy ul. Kochanowskiego 7, numer KRS: 0000075908.

Państwa dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom powiązanym z nami kapitałowo oraz naszym podwykonawcom wyłącznie w celu realizacji naszych celów.

Od 25 maja 2018 r. podstawą prawną przetwarzania danych osobowych znajdujących się w bazie osób z nami współpracujących jest art. 6 ust. 1 pkt f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 7 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), tj. prawnie uzasadniony interes realizowany przez administratora danych. Oznacza to, że dane osobowe ze wskazanej bazy będą przetwarzane przede wszystkim w celu prowadzenia wzajemnej współpracy, a także w celach analitycznych, statystycznych oraz ewentualnego ustalenia i dochodzenia roszczeń oraz obrony przed roszczeniami. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zgłoszenia sprzeciwu. Okres ten może zostać przedłużony do czasu upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne do dochodzenia lub obrony przed takimi roszczeniami.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, sprostowania i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu w zakresie przetwarzania, a także prawo do przeniesienia tych danych do innego administratora. W każdym czasie możecie Państwo wnieść skargę do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych, jeżeli uznacie Państwo, że przetwarzanie Państwa danych narusza RODO.