Przejdź do strony: O firmie
Przejdź do strony: Misja
Przejdź do strony: Cele

Jakość

Agrobex jest firmą z długą tradycją i wysokimi kompetencjami w sektorze budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Dla zapewnienia naszym klientom i kooperantom najwyższego zadowolenia stosujemy nowoczesne techniki zarządzania oraz bezpieczne dla środowiska i człowieka technologie i materiały. Znacząca pozycja Firmy na rynku jest możliwa dzięki stałej dbałości o wysoką jakość oferowanych produktów i usług. Wyznaczona strategia Agrobexu oznacza systemowe podejście do problematyki zapewnienia jakości.

Systemy - Certyfikaty

Rozwinięciem długofalowej Polityki Jakości jest wdrożony w Firmie System Zarządzania Jakością ISO w zakresie realizacji inwestycji budowlanych, budowy mieszkań, sprzedaży mieszkań oraz zarzadzania i administrowania nieruchomościami ( NORMA ISO 9001-2008)

certyfikat iso
 

Firma AGROBEX może pochwalić się następującymi wyróżnieniami:

  • W 2012 roku firma Agrobex zajeła II miejsce w Rankingu Wartości Marek Wielkopolski 2012 w kategorii B2C, organizowane przez Wielkopolski Klub Kapitału (WKK), natomiast w 2013 roku firma Agrobex zajęła III miesce.
  • W 2012 roku Business Centre Club uhonorował firmę Agrobex Medalem Europejskim w kategorii Usługi budowlane - deweloper.
  • Firma otrzymała również certyfikaty: Perły Polskiej Gospodarki w 2009, 2010 a także w 2011 roku (w 2011 roku był firma zajęła pierwsze miejsce w Wielkopolsce w kategorii "Perły Duże"), a także Diamenty Forbesa w 2009, 2010 ,2011, 2012  oraz 2018 roku.
  • W 2002 roku Departament Infrastruktury Ministerstwa Obrony Narodowej przyznał firmie rekomendację Nr 150 dla przedsiębiorstw realizujących zadanie o znaczeniu strategicznym.
  • 2001 rok to statuetka "ZŁOTEGO HIPOLITA" oraz godło "DOBRE BO POLSKIE" - nagroda w konkursie "DOBRE BO POLSKIE".
  • W 1999 roku nasze przedsiębiorstwo zostało wyróżnione przez Ośrodek Promocji Gospodarczej "WIELKOPOLSKA" - Znakiem Towarowym "WIELKOPOLSKA JAKOŚĆ".
  • W 1998 roku Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa oddział w Poznaniu przyznał rekomendację w zakresie budownictwa, która została przedłużona w roku bieżącym.
Przejdź do strony: Ład korporacyjny
Przejdź do strony: Władze
Przejdź do strony: Kariera