Mieszkania - Kamienica przy rynku

Dla osób poszukujących atrakcyjnego mieszkania Przeźmierowo (gmina Tarnowo Podgórne) jest wyjątkową lokalizacją. Kamienica przy Rynku zlokalizowana przy głównej ulicy Przeźmierowa – Rynkowej zapewnia wygodny dostęp do wszelkiego typu udogodnień, których można by oczekiwać żyjąc w centrum dużego miasta.

Przeźmierowo oferuje duży komfort

Bliskość jeziora Kierskiego

W sąsiedztwie znajdują się sklepy

W sąsiedztwie znajdują się sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne oraz apteki. Niedaleko znajduje się szkoła podstawowa oraz dwa przedszkola.

Inwestycja Kamienica przy Rynku to realizacja dwóch budynków 2 i 3 piętrowego w których znajdują się  garaże podziemne i nowocześnie zaprojektowane mieszkania. Przeźmierowo jest atrakcyjnie położone. Okoliczne lasy zachęcają do wypraw pieszych i rowerowych, a najbliższy zielony park oddalony jest zaledwie o dwie minuty spacerem. Osobom prowadzącym aktywny tryb życia spodoba się bliskość jeziora Kierskiego, gdzie panują wspaniałe warunki do uprawiania sportów wodnych.

Na parterze budynku znajdują się lokale handlowe i usługowe.

Także dla osób poszukujących szybkiego i łatwego dojazdu do mieszkania Przeźmierowo oferuje duży komfort.  Dzięki dobrze skomunikowanym drogom dojazdowym (ulicy Bukowskiej i Dąbrowskiego), podróż do centrum Poznania zajmuje mniej niż 15 minut.

Na zakupy można  także wybrać się do pobliskiego Swadzimia, gdzie znajduje się kompleks handlowy z hipermarketem, sklepem elektronicznym i sportowym.

Mieszkania położone są w gminie Tarnowo Podgórne, gdzie znajdują się liczne malownicze miejsca takie jak: ośrodki wypoczynkowe i żeglarskie oraz parki.

Do każdego mieszkania miejsce postojowe w cenie!
Mieszkania oferujmy w programie MDM.
MIESZKANIA GOTOWE DO ODBIORU.

RODO