Apartamenty - Lofty Ułańskie

W miejscu związanym z tradycją legendarnego, XV Pułku Ułanów Poznańskich, w autentycznej, zabytkowej architekturze, powstał kameralny zespół loftów. Odrestaurowane zabytkowe budynki Pułku oferują dwukondygnacyjne apartamenty o najwyższym standardzie. Zlokalizowane na terenie osiedla apartamenty podkreślają wyjątkowy  charakter całego kompleksu.

Zabytkowa architektura

Kameralny zespół loftów

Znakomita lokalizacja

Uniwersalny charakter kompleksu sprawia, że niezależnie od potrzeb, apartamenty Lofty Ułańskie będą zarówno doskonałą lokalizacją dla eleganckiego biura, jak również mieszkania spełniającego oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Lofty Ułańskie to inwestycja w wielu aspektach unikalna. Już sama znakomita lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich, Parku Wilsona z Palmiarnią oraz Parku Kasprowicza wystarczyłaby, aby przekonać inwestorów do zakupu. Jednak niepowtarzalny klimat tego miejsca bierze się nie tylko z jego lokalizacji.

Osiedle jest całkowicie bezpieczną, objętą monitoringiem enklawą spokoju naznaczoną legendą XV Pułku.

W budynku dostępne są również powierzchnie komercyjne. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie Państwo pod linkiem: Poznań Lofty Ułańskie- warunki najmu.