Apartamenty - Lofty Ułańskie

W miejscu związanym z tradycją legendarnego, XV Pułku Ułanów Poznańskich, w autentycznej, zabytkowej architekturze, powstał kameralny zespół loftów. Odrestaurowane zabytkowe budynki Pułku oferują dwukondygnacyjne apartamenty o najwyższym standardzie. Zlokalizowane na terenie osiedla apartamenty podkreślają wyjątkowy  charakter całego kompleksu.

Zabytkowa architektura

Kameralny zespół loftów

Znakomita lokalizacja

Nowoczesne apartamenty w Poznaniu

Uniwersalny charakter kompleksu sprawia, że niezależnie od potrzeb, apartamenty Lofty Ułańskie będą zarówno doskonałą lokalizacją dla eleganckiego biura, jak również mieszkania. Nowoczesne wnętrza będą fantastyczną propozycją dla najbardziej wymagających Klientów.

Doskonała lokalizacja

Lofty Ułańskie to inwestycja w wielu aspektach unikalna. Już sama znakomita lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich, Parku Wilsona z Palmiarnią oraz Parku Kasprowicza wystarczyłaby, aby przekonać inwestorów do zakupu. Jest więc to enklawa spokoju w miejscu, które jest dobrze skomunikowane zarówno z dworcem PKP i PKS, jak i centrum stolicy Wielkopolski. Bliskość terenów zielonych to szczególne udogodnienie dla właścicieli psów. Nie trzeba wyprawiać się na dalekie spacery, a znajdujący się na Arenie wybieg dla psów jest dodatkowym atutem. Również dla uprawiających sporty jest to doskonała lokalizacja. Bieganie w parkach jest zdecydowanie przyjemniejsze od treningów między blokowiskami. Sąsiedztwo dużych sklepów jest kolejnym pozytywnym aspektem. Apartamenty w Poznaniu są więc idealną propozycją dla każdego.  

Bezpieczeństwo

Jednak niepowtarzalny klimat tego miejsca bierze się nie tylko z jego lokalizacji. Osiedle jest całkowicie bezpieczną, objętą monitoringiem enklawą spokoju naznaczoną legendą XV Pułku. Z tego względu to doskonałe miejsce dla rodzin z małymi dziećmi. Nie trzeba się o obawiać, gdy wyjdą na dwór lub do pobliskiego sklepu.

Dodatkowe atuty

W budynku dostępne są również powierzchnie komercyjne – zarówno sklepy, jak i kawiarnie, restauracje, w których można miło spędzić czas i miejsca, w których możesz rozpocząć własną działalność. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie Państwo pod linkiem: Poznań Lofty Ułańskie- warunki najmu.

 

RODO