Osiedle Olimpijskie

MISTRZOWSKA inwestycja i lokalizacja.

Już sama tylko lokalizacja Osiedla Olimpijskiego sprawia, że możemy myśleć o mieszkaniu tutaj, jako o inwestycji doskonałej.

 

Funkcjonalne układy mieszkań

Budynki z windą, komórkami lokatorskimi oraz rodzinnymi garażami

Centrum Szamotuł z dogodnym dojazdem do Poznania.

Osiedle Olimpijskie składać się będzie z pieciokondygnacyjnych budynków z windami, komórkami lokatorskimi oraz miejscami postojowymi i garażami rodzinnymi.

Wszystkie budynki wyposażone będą w instalacje fotowoltaiczne.

W pierwszym etapie inwestycji powstanie 100 nowoczesnych mieszkań: 1-4-pokojowych o metrażu od 28 do 80 metrów kwadratowych.
Wewnątrz osiedla zaprojektowano zieloną przestrzeń spacerową – jako miejsce spotkań społeczności osiedla. Ponadto znajdziemy tutaj też nowoczesny i bezpieczny plac zabaw dla dzieci, a dla osób dbających o kondycje fizyczną w każdym wieku – plenerową siłownie.

Posiadacze rowerów będą mogli bezpiecznie przechowywać je w komórkach lokatorskich, a własciciele garaży dodatkowo w przestrzeni garażowej.


Osiedle Olimpijskie znajduje się nieomal w centrum Szamotuł.
Od dworca kolejowego dzieli nas ledwie krótki spacer kasztanową aleję. Za przysłowiowym płotem mamy sklep Lidla i Szamotulski Ośrodek Kultury. Przedszkole i publiczna szkoła podstawowa znajdują się w zasiegu wzroku.
Ulica Sportowa, przy której znajduje się Osiedle Olimpijskie to nomen omen szamotulskie „centrum sportu”. Krótki spacer dzieli nas od miejskiego stadionu, hali sportowej, pływalni i całorocznych kortów tenisowych. Dystans ten w minutę można pokonać również rowerem – a jakże, po scieżce rowerowej wzdłuż ulicy Sportowej.

Przejdź do strony: Plan osiedla
Przejdź do strony: Lokalizacja
Przejdź do strony: Wybierz mieszkanie
Przejdź do strony: Znajdź mieszkanie
Przejdź do strony: Galeria
Przejdź do strony: zdjęcia z budowy
Przejdź do strony: Kontakt
RODO