Pełne odliczenie VAT

Inwestycja Zielona Przystań w Baranowie to nie niepowtarzalne miejsce pełne harmoniii spokoju, to przede wszystkim możliwość ulokowania pieniędzy bez ryzyka. Kupując lokal w Zielonej Przystani  pod wynajem lub działalność gospodarczą istnieje możliwość odliczenia podatku VAT (23%). Ze szczegółami oferty można zapoznać się w PREZENTACJI lub w Biurze Sprzedaży Mieszkań.

więcej szczegółów tutaj >

BARANOWO PEŁNE ODLICZENIE VAT

MIEJSCA PARKINGOWE OS. DZIAŁYŃSKIEGO
MIEJSCA POSTOJOWE I KOMÓRKI LOKATORSKIE OS. UŁAŃSKIE
LOKAL USŁUGOWY UL. WIKLINOWA

Szanowni Państwo,

Zielona Przystań to kompleks, który powstaje w Baranowie nad Jeziorem Kierskim. Inwestycję charakteryzuje się pięknym położeniem  zapewniającym pełną prywatność i spokój.

Kupując lokal w Zielonej Przystani pod wynajem lub działalność gospodarczą możecie Państwo odliczyć podatek VAT., co powoduje są one dostępne już od 3 388 zł/m2 netto.

Aby skorzystać z tej atrakcyjnej oferty trzeba oczywiście spełnić kilka warunków. Najprostszym sposobem jest zakup apartamentu pod wynajem w ramach własnej działalności gospodarczej. Jeśli jednak ktoś takiej działalności nie prowadzi a ma zamiar uzyskiwać przychody z najmu apartamentu może także skorzystać z odliczenia podatku VAT. Musi tylko zarejestrować we właściwym Urzędzie Skarbowym zamiar rozliczania podatku VAT z tytułu uzyskiwania przychodów z najmu lokalu w Zielonej Przystani poprzez złożenie deklaracji VAT-R. Koszt takiej czynności jest niewielki. Opłata rejestracyjna to wydatek zaledwie 170 złotych. Ważne aby została dokonana wraz ze zgłoszeniem przynajmniej dzień przed podpisaniem umowy przedwstępnej i wpłaceniem zadatku. Szczegóły znajdziecie Państwo w zamieszczonych poniżej prezentacjach.

Ze szczegółami inwestycji a także opisem niezbędnych czynności "krok po kroku" można zapoznać się w biurze sprzedaży Agrobexu.

Poniższe linki zawierają prezentację omawiającą szczegółowo proces zakupu apartamentu w Baranowie zmożliwościąodliczenia VAT , symulację przychodów z tytułu inwestycji kapitału, a także wzór deklaracji VAT-R.

SPRAWDŹ JAK ODLICZYĆ VAT PRZY ZAKUPIE LOKALU - PREZENTACJA
SYMULACJA PRZYCHODÓW Z ZAKUPIONEJ INWESTYCJI
VAT-R