Przejdź do strony: Mieszkania
Przejdź do strony: Mieszkanie dla Młodych
Przejdź do strony: Mapa inwestycji
Przejdź do strony: Biegaj z Agrobex

Promocje

Czas na tanie wykańczanie

Czas na tanie wykańczanie

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej nowej akcji promocyjnej: CZAS NA TANIE WYKAŃCZANIE!

Już za 200 zł/m2 mogą Państwo wykończyć swoje wybrane mieszkanie na inwestycji Wilczak 20 w Poznaniu, Radosna III w Zalasewie a także na os. Słoneczym w Szamotułach. Oferta ograniczona czasowo, dotyczy wykończenia w pakiecie Standard.

 

 

Miejsca postojowe na os. Ułańskim

Miejsca postojowe na os. Ułańskim

Oferujemy Państwu zakup miejsc postojowych w hali garażowej na Osiedlu Ułańskim w Poznaniu. Cena jednego miejsca postojowego to jedynie 9.990,00 zł. Istnieje możliwość zakupu na raty: 999,00 zł przez okres 10 miesięcy z możliwością korzystania z własnego miejsca postojowego już po pierwszej wpłacie.

złóż zapytanie >

Mieszkanie dla Młodych

Mieszkanie dla Młodych

Z początkiem roku 2014 ruszył rządowyprogram dopłat Mieszkanie dla Młodych. Dla naszych klientów przygotowaliśmy biuletyn informacyjny w którym można zapoznać się ze szczegółami programu MdM.

więcej szczegółów tutaj >

Pełne odliczenie VAT

Pełne odliczenie VAT

Inwestycja Zielona Przystań w Baranowie to nie niepowtarzalne miejsce pełne harmoniii spokoju, to przede wszystkim możliwość ulokowania pieniędzy bez ryzyka. Kupując lokal w Zielonej Przystani  pod wynajem lub działalność gospodarczą istnieje możliwość odliczenia podatku VAT (23%). Ze szczegółami oferty można zapoznać się w PREZENTACJI lub w Biurze Sprzedaży Mieszkań.

więcej szczegółów tutaj >

Przejdź do strony: Wykończenie pod klucz
Przejdź do strony: Finansowanie
Przejdź do strony: Poradnik kupującego
Przejdź do strony: Kurier mieszkaniowy
Przejdź do strony: Kontakt