Wstęp

NOWE ŻEGRZE to niewielkie, kameralne osiedle składające się z czterech budynków, które powstały u zbiegu ulic Rzeczańskiej i Byteńskiej na poznańskich Ratajach.

Doskonała komunikacja
z centrum Poznania

Niska zabudowa

Podziemna hala garażowa

Jest to inwestycja, która zapewnia każdemu wygodne miejsce do życia. Każdy z budynków ma pięć kondygnacji oraz podziemną halę garażową z miejscami postojowymi. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci a także siłownia plenerowa. Budynki wyposażone są w instalację fotowoltaiczną, co pozwala na zmniejszenie kosztów energii elektrycznej na częściach wspólnych nieruchomości.

W nowocześnie zaprojektowanych budynkach znajdziecie Państwo funkcjonalnie rozplanowane mieszkania – idealne zarówno dla singli, jak i dla rodzin ceniących wygodne, miejskie życie. Mieszkania na parterze posiadają ogródki, a mieszkania na piętrze przestronne balkony.

Lokalizacja inwestycji zapewnia doskonałą komunikację z innymi częściami Poznania, zarówno samochodem jak i transportem publicznym (liczne linie autobusowe i tramwajowe, także linie nocne). W pobliżu znajduje się mnoga ilość sklepów (m.in. Biedronka, Lidl czy Galeria Posnania), przedszkole, szkoła jak i liczne tereny zielone oraz ścieżki rowerowe.

W sprzedaży aktualnie zostały ostatnie mieszkania w budyneku C (ostatnim z całej inwestycji).

Terminy realizacji:

  • Budynek D - gotowy
  • Budynek A - gotowy
  • Budynek B - gotowy
  • Budynek C - gotowy
Перейти к странице: Plan osiedla
Перейти к странице: Lokalizacja
Перейти к странице: Wybierz mieszkanie
Перейти к странице: Znajdź mieszkanie
Перейти к странице: Galeria
Перейти к странице: Kontakt
RODO