Budujemy osiedla i relacje

CSR w Agrobex – budujemy osiedla i relacje

„Ceną wielkości jest odpowiedzialność”, jak mawiał Churchill. Jako jedna z największych firm w regionie systematycznie wdrażamy program społecznej odpowiedzialności biznesu. CSR to dla nas nie tylko slogan!

Społeczna odpowiedzialność biznesu w Agrobex

Firma odpowiedzialna społecznie to taka, która z jednej strony pozostaje otwarta i słucha swojego otoczenia, z drugiej zaś prowadzi dialog z różnymi grupami, tworzącymi dany ekosystem.

Taki cel stawiamy sobie również w Agrobex.

Jako lider przedsiębiorczości w województwie wielkopolskim od lat zajmujemy się działalnością CSR. Corporate Social Responsibility to koncepcja bliska naszej filozofii. Według niej przedsiębiorstwa już na wczesnym etapie określania swojej strategii uwzględniają interesy społeczne, ochronę środowiska i budowanie relacji z różnymi grupami interesariuszy.

Innymi słowy: oprócz rozwijania biznesu, pielęgnujemy także kontakty z osobami lub organizacjami, tworzącymi daną społeczność.

Dlaczego? Bo wiemy, że każdy głos jest ważny i tylko zrównoważona współpraca może przynieść satysfakcjonujące i wymierne rezultaty – i to dla obu stron!

 

Dlaczego CSR jest dla nas taki ważny?

Najwięksi gracze rynkowi i cały światowy biznes zwracają się w stronę społecznych aspektów działalności gospodarczej. W Agrobex również obraliśmy ten kierunek!

Wierzymy, że wartość firmy należy oceniać nie tylko poprzez zysk, ale również na podstawie pozytywnego wpływu jej działalności na daną społeczność.

CSR to nie filantropia czy okrągłe slogany – to filozofia prowadzenia biznesu.

Wychodzimy z założenia, że jako przedsiębiorstwo z osobowością prawną jesteśmy swoistym obywatelem, który powinien odpowiedzialnie dbać o swoje otoczenie.

 

Jak to robimy na co dzień?

Mówimy o CSR, ale również prężnie działamy, tak aby idea stała się faktem.

Pracownicy, a także właściciele i władze Agrobexu chętnie włączają się w idee społecznej odpowiedzialności biznesu. Angażują swój czas i siły w projekty bliskie tym zagadnieniom, bo wierzą, że mają dzięki temu realny wpływ na to, jakie będzie ich przedsiębiorstwo.

Prezes Agrobex, Krzysztof Kruszona, zawsze podkreśla, że jego celem jest, aby kierowana przez niego firma nie tylko budowała i sprzedawała mieszkania i domy, ale także dbała o lokalną społeczność, w ramach której funkcjonuje oraz w której żyją jej klienci, a często także pracownicy firmy.

Sprawdź koniecznie, jakie wydarzenia wsparliśmy w ostatnim czasie!

Nasza strona używa plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony bez zmian ustawień oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Informujemy, że ustawienia tych plików można zmienić w dowolnym momencie za pomocą ustawień przeglądarki. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.