• 1
  skontaktuj się z biurem sprzedaży
 • 2
  spotkaj się z doradcą i zapoznaj się z ofertą
 • 3
  podpisz umowę rezerwacyjną i dokonaj opłaty
 • 4
  wybierz sposób finansowania – gotówka / kredyt
 • 5
  podpisz umowę deweloperskią / przedwstępną
 • 6
  wpłata transz zgodnie z harmonogramem budów
 • 7
  po zakończeniu bodowy zapraszamy po odbiór mieszkania
 • 8
  podpisz umowę przeniesienia własności u notariusza

Dedykowany opiekun

Nigdy nie jesteś sam

 

Od momentu podpisania umowy rezerwacyjnej kontaktujesz się z pracownikiem działu sprzedaży, a następnie szczegóły dotyczące umowy deweloperskiej, notariusza, odbiorów i pozostałych spraw ustalane są bezpośrednio z opiekunem klienta.

Na każdym etapie współpracy wiadomo do kogo można się zwrócić i z kim skontaktować.

Odbiór mieszkania

Po zakończeniu budowy, ale jeszcze przed podpisaniem umowy przenoszącej własność, informujemy naszych Klientów, o rozpoczęciu procesu przekazywania lokali. Graniczne daty znajdują się w umowie deweloperskiej lub przedwstępnej.

Pracownik Biura Sprzedaży skontaktuje się w celu wskazania konkretnego terminu odbioru lokalu, podczas którego do dyspozycji Klienta będą: Pracownik Budowy, Pracownik Działu Sprzedaży Agrobex oraz Pracownik Administracji Resideo. Każda z powyższych osób chętnie odpowie na wszelkie pytania.

Ważne jest by przed odbiorem lokalu upewnić się, że wszelkie płatności zostały uregulowane oraz są już zaksięgowane na koncie Dewelopera.
Z odbioru lokalu zostaje sporządzony protokół, pod którym podpisuje się Klient oraz Kierownik Budowy. Następuje także przekazanie kluczy i od tego momentu Klient może przystąpić do prac wykończeniowych w lokalu, a także pojawiać się samodzielnie na inwestycji.

Dni otwarte na budowie

Dni otwarte organizujemy dla Klientów, którzy już wybrali lokal i dopełnili formalności zawierając umowę deweloperską lub przedwstępną. Spotkanie w na budowie odbywa na kilka miesięcy przed odbiorem, co pozwala na dokonania niezbędnych pomiarów i zaplanowanie wstępnej aranżacji wymarzonego mieszkania.

Dwa tygodnie przed planowanymi drzwiami otwartymi, przyszli mieszkańcy otrzymują maila z terminem Dni Otwartych i kontaktują się z pracownikami Działu Sprzedaży, w celu potwierdzenia konkretnego terminu spotkania.

Nasza strona używa plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony bez zmian ustawień oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Informujemy, że ustawienia tych plików można zmienić w dowolnym momencie za pomocą ustawień przeglądarki. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.