Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu stworzenia indywidualnego profilu klienta przy zastosowaniu procedury statystycznej. Dzięki powyższemu profilowi będę otrzymywać komunikację marketingową o odpowiedniej treści np. spersonalizowane oferty od Agrobex Sp. z o.o.(Administratora Danych Osobowych).
  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących (w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.) w stosunku do podanego przeze mnie adresu e-mail, numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego w zakresie nawiązania kontaktu, przedstawienia oferty przez Agrobex Sp. z o.o. Zgoda ma charakter dobrowolny.
  Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Agrobex Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną w celu nawiązania kontaktu, przedstawienia oferty, wysyłania informacji handlowych na podany przeze mnie numer telefonu, adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zgoda ma charakter dobrowolny.

  Kariera

  Jednym z filarów silnej pozycji rynkowej firmy Agrobex jest kadra pracownicza. Właściciele i władze Firmy zawsze kierowali się zasadą iż sukces osiągają te podmioty które świadomie kładą nacisk na rozwój kompetencji pracowników. W Agrobexie służy temu odpowiedzialna i przejrzysta polityka personalna a także budowanie przyjaznej atmosfery w pracy. Firma jest zorientowana na rozwój pracowników . Dba o utrzymanie pozytywnych relacji wewnątrz struktur. Konsekwentnie też realizuje program podnoszenia kompetencji pracowników i wspiera rozwiązania podnoszenia ich kwalifikacji. Służą temu efektywne programy szkoleniowe.

  Każdy pracownik jest objęty indywidualnym cyklem szkoleniowym. Program uwzględnia staż pracy wykształcenie posiadane doświadczenie. Agrobex nie tylko zapewnie uzyskanie zróżnicowanych umiejętności ale także wspiera ambicje edukacyjne w tym studia podyplomowe.

  W Agrobexie ogromną wagę przywiązuje się do troski o komfort pracy właściwy i pozytywny klimat relacji międzyludzkich rozwiązywaniu problemów poszczególnych pracowników. Wyrazem tego jest choćby praktyka ustalania indywidualnego czasu pracy dla kobiet w ciąży. Firma systematycznie organizuje atrakcyjne zagraniczne wyjazdy integracyjne. Co dwa lata każdy pracownik ma prawo do refundacji znacznej części kosztów wakacji. Zaś z okazji świąt nikogo nie ominie atrakcyjny upominek.
  Zatrudnienie w Agrobexsie to możliwość osobistego rozwoju i praca w przyjaznym i wspierającym się środowisku.

  Benefity pracownicze

  Aktualnie poszukujemy

  Wybierz stanowisko i aplikuj

  Aplikujesz: -

   Nasza strona używa plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony bez zmian ustawień oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Informujemy, że ustawienia tych plików można zmienić w dowolnym momencie za pomocą ustawień przeglądarki. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.