DR.FINANCE S.A. to ogólnopolski Pośrednik Kredytu Hipotecznego z 15-letnim doświadczeniem w branży. Głównym filarem firmy jest pośrednictwo finansowe przy udzielaniu kredytów hipotecznych przez banki.

Od początku działalności naszym celem jest stworzenie właściwej relacji pomiędzy klientem, a ekspertem finansowym. Relacji opartej o zasady partnerstwa i wzajemnego zaufania.
Skupiamy wyłącznie profesjonalnych ekspertów. We współpracy z ekspertami kierujemy się wskaźnikiem jakości, a nie ilości.

Oferujemy bezpłatną obsługę związaną z kredytowaniem nieruchomości, refinansowaniem dotychczasowych zobowiązań czy ich konsolidacją.

Zapewniamy

wybór najlepszej
oferty kredytowej

pomoc w przeglądzie
księgi wieczystej
kupowanej nieruchomości

wsparcie w trakcie
podpisywania umowy
kupna-sprzedaży

pomoc w kompletowaniu
niezbędnych dokumentów

kompleksową koordynację
całego procesu kredytowego

Nie trać czasu na formalności! Jesteśmy po to, aby Cię w nich wyręczyć. W dodatku bezpłatnie!
Od naszych Klientów nie pobieramy żadnych prowizji!

Dane adresowe

Hanna Kiełpińska Ekspert Finansowy +48 691 35 35 79 hanna.kielpinska@drfinance.pl
Oddział Poznań
ul. Długa 4/7
61-848 Poznań
Mapa

Nasza strona używa plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony bez zmian ustawień oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Informujemy, że ustawienia tych plików można zmienić w dowolnym momencie za pomocą ustawień przeglądarki. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.