Agrobex wspiera Deweloperzy Dzieciom

To prawdziwa świąteczna tradycja. Każdego roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia odbywa się akcja charytatywna Deweloperzy Dzieciom.

Agrobex uczestniczy w niej od lat.

W tym roku to już XII edycja tego magicznego wydarzenia, które daje radość i piękne wspomnienia podopiecznym placówek opiekuńczo-wychowawczych z Poznania i Wielkopolski.

Deweloperzy Dzieciom to jedyna taka inicjatywa w Polsce, łącząca przedstawicieli branży deweloperskiej na taką skalę i w tak szczytnym celu. Na dodatek organizowana w naszym mieście.

Coroczna lista zaangażowanych w akcję firm jest świadectwem, że w każdej z nich pracują ludzie z ogromnym sercem i wrażliwością na otoczenie, w którym funkcjonujemy.

W tym roku dzieci spędzą wyjątkowy czas, podczas którego przeniosą się do innego świata – świata Wielkiej Fabryki Elfów. Na miejscu czekają na nich m.in. dmuchańce, zagadki logiczne, pisanie listów czy zabawy ruchowe. Będzie również śpiewanie kolęd, warsztaty tematyczne i oczywiście prezenty dla każdego dziecka.

 

 

Deweloperzy Dzieciom XII edycja. Agrobex wspiera od lat

Nasza strona używa plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony bez zmian ustawień oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Informujemy, że ustawienia tych plików można zmienić w dowolnym momencie za pomocą ustawień przeglądarki. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.