Drużynowe Mistrzostwa Polski w Squashu

Agrobex jest jednym z głównych sponsorów Drużynowych Mistrzostw Polski w Squashu, które odbędą się w dniach 13-15 czerwca 2024. Zawodnicy rozegrają swoje mecze na specjalnie ustawionym szklanym korcie w strefie Crystal Forum w Galerii Handlowej Posnania oraz w klubie 11 punkt przy ulicy Góreckiej 108 w Poznaniu

 

Dzięki wsparciu wydarzenia przez AGROBEX będziemy mieli niepowtarzalną możliwość oglądania squasha na najwyższym światowym poziomie. W szranki staną wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski oraz najlepsi zawodnicy squasha na świecie – przyjadą do nas z Egiptu, Hiszpanii, Kanady, Szkocji, Anglii, Czech, Holandii i Ukrainy.

 

Będzie to wyjątkowy event, który z pewnością dostarczy mnóstwo emocji i niezapomnianych wrażeń, a także doskonała okazja, aby spędzić czas w miłej atmosferze, zintegrować się i poczuć ducha sportowej rywalizacji.

 

Serdecznie zachęcamy do wspólnego kibicowania i wsparcia zawodników!

 

Do zobaczenia przed kortem!

Nasza strona używa plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony bez zmian ustawień oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Informujemy, że ustawienia tych plików można zmienić w dowolnym momencie za pomocą ustawień przeglądarki. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.