„Noc Marzeń” w Nowym ZOO

Firma Agrobex aktywnie wspiera inicjatywy na rzecz osób ze specjalnymi potrzebami. W ramach tego wsparcia, będziemy uczestniczyć w wydarzeniu „Noc Marzeń” w Nowym ZOO, które odbędzie się 14 czerwca tj. w najbliższy piątek od godziny 18:00.

 

„Noc Marzeń” to wyjątkowa impreza dedykowana osobom z niepełnosprawnościami i ich rodzinom, organizowana przez poznańskie ZOO we współpracy z międzynarodową organizacją Dreamnight at the ZOO. Jako wolontariusze będziemy pomagać w zwiedzaniu ogrodu zoologicznego po godzinach otwarcia, oferując wsparcie i towarzystwo, szczególnie osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich.

Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać na stronie www Nowego ZOO .

Nasza strona używa plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony bez zmian ustawień oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Informujemy, że ustawienia tych plików można zmienić w dowolnym momencie za pomocą ustawień przeglądarki. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.