XI edycja Deweloperzy Dzieciom

Akcja Deweloperzy Dzieciom już kolejny raz zawitała do rodzinnych Domów Dziecka i placówek wychowawczych. Jest to jedyna taka inicjatywa w Polsce w której deweloperzy łącza się w imię szczytnego celu: niesienia pomocy dzieciom.

Event ten na stałe wpisał się w świadomość deweloperów i dzieci, którym ta akcja pomaga. XI edycja odbędzie się na terenie HistoryLand w Poznaniu. HistoryLand to wystawa, na której znalazło się 10 niesamowitych makiet – jej zwiedzanie to nie tylko podróż przez historię Polski, ale też wejście do wizjonerskiego świata kreatorów-pasjonatów.

Już dziś, 15 grudnia, podopieczni z aż 9 placówek będą mogli odwiedzić bardzo ciekawą przestrzeń i poczuć magię Świąt, a Agrobex z dumą wspiera tę inicjatywę.

 

Nasza strona używa plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony bez zmian ustawień oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Informujemy, że ustawienia tych plików można zmienić w dowolnym momencie za pomocą ustawień przeglądarki. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.