Cybińska

CYBIŃSKA to nowoczesne, urokliwe osiedle położone w Swarzędzu w niedalekiej odległości od rzeki Cybiny i jeziora.

Funkcjonalne układy mieszkań

Budynki z windą i komórkami lokatorskimi

Szybka komunikacja z Poznaniem

Osiedle CYBIŃSKA będą stanowić trzy budynki czteropiętrowe z windami, komórkami lokatorskimi do każdego z mieszkań oraz miejscami postojowymi i garażami. W pierwszym etapie inwestycji powstanie 107 komfortowych mieszkań a w drugim 67 mieszkań. Na parterze budynku  zaprojektowano lokale handlowo- usługowe .

Na terenie osiedla zaprojektowano zieloną przestrzeń będącą miejscem spotkań wraz z nowoczesnym i bezpiecznym placem zabaw dla dzieci. Dla amatorów rowerów powstanie obszerna wiata rowerowa oraz stojaki rowerowe na terenie osiedla.

Nowoczesna architektura osiedla wraz z  tarasami oraz ogródkami przy mieszkaniach parterowych na pewno wyróżni to miejsce oraz zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców.

CYBIŃSKA jest idealną propozycją dla osób kochających spacery wśród zieleni, stąd mamy 15 min do Jeziora Swarzędzkiego z pięknymi alejkami spacerowymi oraz 20 min do terenów przy rzece Cybinie.

Dużym atutem lokalizacji osiedla jest komunikacja z pozostałymi częściami Miasta i Gminy Swarzędz oraz z Poznaniem. Na terenie Gminy Swarzędz kursuje kilka linii autobusowych, a szybki dojazd do Poznania samochodem zapewnia trasa 92 oraz dojazd do obwodnicy Poznania.

 

 

W kompleksie Osiedle Cybińska posiadamy także 6 lokali usługowych o powierzchni od 64m2 do 110 m2.

wiecej szczegółów dostępnych jest na dedykowanej stronie www

Przejdź do strony: Plan osiedla
Przejdź do strony: Lokalizacja
Przejdź do strony: Wybierz mieszkanie
Przejdź do strony: Znajdź mieszkanie
Przejdź do strony: Galeria
Przejdź do strony: zdjęcia z budowy
Przejdź do strony: Kontakt
RODO