O FIRMIE

  • 34 lata na rynku

  • 64 zrealizowanych inwestycji mieszkaniowych

  • ponad 100 zrealizowanych inwestycji zleconych

  • 8 198 wybudowanych mieszkań

  • ponad 626 tys. m2 wybudowanych powierzchni


     

          

 

 

Agrobex jest firmą z długą tradycją i wysokimi kompetencjami w sektorze budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Działamy na rynku od 1988 roku, jako deweloper od 1997 roku.  Siedzibą firmy jest Poznań.

W początkowym okresie świadczyliśmy usługi budowlane, budując między innymi na zlecenie  tanie mieszkania przeznaczone na rynek pierwotny. Równolegle prowadziliśmy skład celny i Ośrodek Przetwarzania Informacji. Od 1997 roku zajmujemy się samodzielnie działalnością deweloperską, która jest aktualnie zasadniczym obszarem działalności firmy. Nasze portfolio jest zróżnicowane, znajdują się w nim zarówno tanie mieszkania, z sektora ekonomicznego, jak i ekskluzywne, o najwyższym standardzie. Wprawdzie wiodącym  obszarem naszej działalności jest mieszkaniowy rynek pierwotny, z powodzeniem od kilku lat realizujemy inwestycje zlecone, dla instytucji publicznych, samorządowych i prywatnych. Agrobex to deweloper o ustalonej renomie, niezawodny partner biznesowy i rzetelny inwestor.

Dla zapewnienia naszym Klientom i Kooperantom najwyższego zadowolenia stosujemy nowoczesne techniki zarządzania oraz bezpieczne dla środowiska i człowieka technologie i materiały. Nasza znacząca pozycja na rynku jest możliwa dzięki stałej dbałości o wysoką jakość oferowanych usług. Agrobex to deweloper uznany w rankingu Wielkopolskiego Klubu Kapitału za jedną z najcenniejszych marek w regionie.

 

_________________________________________________

STRATEGIA PODATKOWA

Stosujemy najwyższe standardy w realizacji wizji podatkowej zapewniając terminową i prawidłową realizację obowiązków nałożonych przepisami obowiązującego prawa. Jest to naszym wkładem w zapewnienie środków publicznych na wspieranie rozwoju gospodarczego kraju i istotnych inicjatyw społecznych.

Nasze standardy są widoczne w linku poniżej:

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za 2021 rok AGROBEX

Przejdź do strony: Misja
Przejdź do strony: Cele
Przejdź do strony: Jakość
Przejdź do strony: Ład korporacyjny
Przejdź do strony: Władze
Przejdź do strony: Kariera
RODO