Aktualności

Akty Notarialne

Szanowni Państwo,

klientów, którzy zakupili mieszkanie na inwestycji Radosna II (budynek nr 17) w Zalasewie, zapraszamy do umówienia terminu podpisania umowy przenoszącej własność.
Kontakt z Działem Sprzedaży Mieszkań pod numerem: (061) 8464 060

Akty notarialne

Szanowni Państwo,

klientów, którzy zakupili mieszkanie na inwestycji Kamienica przy Rynku w Przeźmierowie, zapraszamy do umówienia terminu podpisania umowy przenoszącej własność.
Kontakt z Działem Sprzedaży Mieszkań pod numerem: (061) 8464 060

Akty notarialne

Szanowni Państwo,

klientów, którzy zakupili mieszkanie na inwestycji Wilczak 20 (budynkek F), zapraszamy do umówienia terminu podpisania umowy przenoszącej własność.
Kontakt z Działem Sprzedaży Mieszkań pod numerem: (061) 8464 060

Akty notarialne

Szanowni Państwo,

klientów, którzy zakupili mieszkanie na inwestycji Swarzędz Południe w Zalasewie (budynki Zamoyskiego 16 i 17), zapraszamy do umówienia terminu podpisania umowy przenoszącej własność.
Kontakt z Działem Sprzedaży Mieszkań pod numerem: (061) 8464 060

Akty notarialne

Szanowni Państwo,

klientów, którzy zakupili mieszkanie na inwestycji Swarzędz Południe w Zalasewie (budynki Zamoyskiego 1 i 2), zapraszamy do umówienia terminu podpisania umowy przenoszącej własność.
Kontakt z Działem Sprzedaży Mieszkań pod numerem: (061) 8464 060

8 edycja konferencji dot. Polskiego Rynku Nieruchomości

8 edycja konferencji dot. Polskiego Rynku Nieruchomości

20 – 21 października 2014 odbyła się 8 edycja konferencji dot. Polskiego Rynku Nieruchomości organizowana przez Nowy Adres.

Tegoroczna edycja została podzielona na dwa główne bloki tematyczne poświęcone sytuacji
 i prognozom dla pięciu największych rynków regionalnych  oraz tematy związane z polityką mieszkaniową realizowaną zarówno na szczeblu krajowym jaki samorządowym.

AGROBEX miał  zaszczyt również czynnie uczestniczyć w tegorocznej edycji  konferencji.

Pan Prezes Krzysztof Kruszona był jednym z prelegentów zagadnienia pt.: „Powrót do normalności – analiza sytuacji na poznańskim rynku nieruchomości”.

Podsumowując  można stwierdzić, że IV kwartał 2014 roku niewątpliwie to dobry czas na zakup mieszkania. Przyczynia się do tego połączenie niskich stóp procentowych ze stabilnymi cenami oraz duży wybór ofert na rynku.

Nie bez znaczenia pozostaje, także rządowy program wsparcia Mieszkanie dla Młodych ( MDM ). Największą liczbę mieszkań zakupionych na kredyt z dopłatą MDM odnotowano w Łodzi, Gdańsku oraz Poznaniu. 

Agrobex członkiem PZFD

Agrobex członkiem PZFD

Agrobex został członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Do tej ogólnopolskiej organizacji należy ponad stu krajowych deweloperów. Głównym celem działalności PZFD jest działanie na rzecz rozwoju polskiego rynku mieszkaniowego a także tworzenie partnerskich relacji między inwestorem a nabywcą mieszkań. Organizacja czuwa również nad bezpieczeństwem i profesjonalnym przebiegiem procesu zakupu mieszkania, jest także autorem zasad Kodeksu Dobrych Praktyk w relacjach Klient - Deweloper. Zgodnie z tym Kodeksem deweloper zobowiązuje się w swoim działaniu do przestrzegania wielu zasad na każdym etapie inwestycji. Wszystkie mają na celu zapewnienie nabywcy mieszkania  bezpieczeństwa transakcji, pełnej informacji o inwestycji, jej realizacji a także wsparcia ze strony dewelopera już po zamieszkaniu.

Firma Agrobex przystąpiła do Polskiego Związku Firm Deweloperskich ponieważ pragnie także skuteczniej przyczyniać się do likwidacji barier utrudniających rozwój rynku mieszkaniowego. Członkostwo w PZFD umożliwia również szerszą współpracę z organizacjami rządowymi, ustawodawczymi, samorządowymi oraz instytucjami finansowymi, w kwestiach kształtowania obowiązujących regulacji prawnych.

Nowa odsłona naszej strony internetowej !

Nowa odsłona naszej strony internetowej !

Od niedawna strona internetowa Agrobexu zyskała nową oprawę. To kolejna modyfikacja na przestrzeni ostatnich lat. Zmiana została podyktowana pojawieniem się nowych możliwości technicznych i trendów estetycznych, których zastosowanie powoduje nie tylko większą atrakcyjność wizualną strony ale przede wszystkim szybszą i bardziej przyjazną nawigację i lepsze korzystanie z jej zasobów.

Strona różni się od poprzedniej przede wszystkim atrakcyjniejszą  estetyką i zdecydowanie większą  przejrzystością  publikowanych informacji. Jest też bardzo czytelna i łatwa w obsłudze.

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.agrobex.pl nie tylko ze względu na jej wizualną atrakcyjność. Można na niej znaleźć obszerne informacje o realizowanych inwestycjach, promocjach a także ofercie w ramach programu Mieszkalnie dla Młodych. Dzięki nowoczesnej i przyjaznej nawigacji każdy szybko  dotrze do interesującej go informacji.

Nowy adres biura sprzedaży!

Nowy adres biura sprzedaży!

Od 7 kwietnia 2014 roku zapraszamy Państwa do naszego NOWEGO BIURA SPRZEDAŻY AGROBEX

ul. Wojskowa 6/D10 LOFTY UŁAŃSKIE

Nagroda Złote Ville!

Nagroda Złote Ville!

Kapituła Konkursu Złote Ville oraz redakcja miesięcznika Villa przyznała naszej firmie dwie nagrody w piątej edycji konkursu Złote Ville.
Nagrody zostały przyznane w dwóch kategoriach: Deweloper oraz Apartament.
Jest nam niezmiernie miło, ze znaleźliśmy się wśród laureatów tegorocznej edycji plebiscytu. 

III miejsce Agrobexu w Rankingu Wartości Marek Wielkopolski 2013

III miejsce Agrobexu w Rankingu Wartości Marek Wielkopolski 2013

Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że firma Agrobex zajęła III miejsce w Rankingu Wartości Marek Wielkopolski 2013 w kategorii B2C. Kapituła rankingu wyceniła wartość naszej firmy na 116,410 mln PLN, potwierdzając tym samym wysoką rozpoznawalność oraz pozycję rynkową Agrobexu. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Wielkopolski Klub Kapitału (WKK) pod Patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego oraz Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Wręczenie statuetek odbyło się 12 grudnia 2013 roku w Hotelu Andersia w Poznaniu.

Kliknij aby zobaczyć Certyfikat Wartości Marki Agrobex

Kontakt
dla prasy

Lucyna Jarczynska
Dyrektor ds. Sprzedazy i Marketingu
kom: + 48 608 507 166
e-mail: lucyna.jarczynska@agrobex.pl

Przejdź do strony: Media
Przejdź do strony: Dopoznania
Przejdź do strony: Materiały prasowe
Przejdź do strony: Do pobrania