Aktualności

Drzwi otwarte już w tę sobotę

Drzwi otwarte już w tę sobotę

Szanowni Państwo,

już w tę sobotę, tj. 16 września w godzinach od 10:00 do 15:00, zapraszamy Państwa na DRZWI OTWARTE na Wilczaku 20 w Poznaniu oraz Radosnej III w Zalasewie. Jest to idealna sposobność na zapoznanie się ze wszelkimi szczegółami dotyczącymi inwestycji oraz czas na obejrzenie interesujących Państwa mieszkań.

Do zobaczenia na inwestycjach!

Dnia 16.09.2017 r. biuro sprzedaży nieczynne

W sobotę 16.09.2017 roku biuro sprzedaży przy ul. Wojskowej 6/D10 będzie nieczynne. Zapraszamy w tym dniu na drzwi otwarte od 10:00 - 15:00 w Pozaniu na Wilczaku 20 oraz w Zalasewie Radosna III.

Nowe Żegrze - nowa inwestycja na poznańskich Ratajach

Nowe Żegrze - nowa inwestycja na poznańskich Ratajach

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością chcieliśmy poinformować, że we wrześniu rozpoczynamy sprzedaż naszej nowej inwestycji na poznańskich Ratajach NOWE ŻEGRZE.

Przy zbiegu ulic Rzeczańskiej i Byteńskiej powstanie wielorodzinne osiedle, o niskiej, czteropiętrowej zabudowie z podziemną halą garażową.

Inwestycję będą tworzyć 4 budynki z ogródkami przynależnymi do parterowych mieszkań. Usytuowanie samego osiedla daje możliwość szybkiego dojazdu do innych części miasta, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską.

W zasięgu ręki można znaleźć placówki oświatowe, punkty handlowe i usługowe.

Więcej szczegółów dotyczących inwestycji w biurze sprzedaży przy ul. Wojskowej 6/ D10 w Poznaniu.

Czas na tanie wykańczanie!

Serdecznie zapraszamy Państwa, do skorzystania z akcji promocyjnej "Czas na Tanie Wykańczanie". Już od 150 zł/m2 mogą Państwo wykończyć swoje wybrane mieszkanie na inwestycji Wilczak 20 w Poznaniu, Radosna III w Zalasiewie oraz na os. Słonecznym w Szamotułach. Nie przegap takiej okazji, promocja trwa jedynie do 16 września 2017 roku. Regulamin promocji dostępny na stronie www.

Akty Notarialne

Szanowni Państwo,

klientów, którzy zakupili mieszkanie na inwestycji Radosna II (budynek nr 17) w Zalasewie, zapraszamy do umówienia terminu podpisania umowy przenoszącej własność.
Kontakt z Działem Sprzedaży Mieszkań pod numerem: (061) 8464 060

Akty notarialne

Szanowni Państwo,

klientów, którzy zakupili mieszkanie na inwestycji Kamienica przy Rynku w Przeźmierowie, zapraszamy do umówienia terminu podpisania umowy przenoszącej własność.
Kontakt z Działem Sprzedaży Mieszkań pod numerem: (061) 8464 060

Agrobex członkiem PZFD

Agrobex członkiem PZFD

Agrobex został członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Do tej ogólnopolskiej organizacji należy ponad stu krajowych deweloperów. Głównym celem działalności PZFD jest działanie na rzecz rozwoju polskiego rynku mieszkaniowego a także tworzenie partnerskich relacji między inwestorem a nabywcą mieszkań. Organizacja czuwa również nad bezpieczeństwem i profesjonalnym przebiegiem procesu zakupu mieszkania, jest także autorem zasad Kodeksu Dobrych Praktyk w relacjach Klient - Deweloper. Zgodnie z tym Kodeksem deweloper zobowiązuje się w swoim działaniu do przestrzegania wielu zasad na każdym etapie inwestycji. Wszystkie mają na celu zapewnienie nabywcy mieszkania  bezpieczeństwa transakcji, pełnej informacji o inwestycji, jej realizacji a także wsparcia ze strony dewelopera już po zamieszkaniu.

Firma Agrobex przystąpiła do Polskiego Związku Firm Deweloperskich ponieważ pragnie także skuteczniej przyczyniać się do likwidacji barier utrudniających rozwój rynku mieszkaniowego. Członkostwo w PZFD umożliwia również szerszą współpracę z organizacjami rządowymi, ustawodawczymi, samorządowymi oraz instytucjami finansowymi, w kwestiach kształtowania obowiązujących regulacji prawnych.

Nowy adres biura sprzedaży!

Nowy adres biura sprzedaży!

Od 7 kwietnia 2014 roku zapraszamy Państwa do naszego NOWEGO BIURA SPRZEDAŻY AGROBEX

ul. Wojskowa 6/D10 LOFTY UŁAŃSKIE

Kontakt
dla prasy

Lucyna Jarczynska
Dyrektor ds. Sprzedazy i Marketingu
kom: + 48 608 507 166
e-mail: lucyna.jarczynska@agrobex.pl

Przejdź do strony: Media
Przejdź do strony: Dopoznania
Przejdź do strony: Materiały prasowe
Przejdź do strony: Do pobrania