Opis inwestycji
Nowe Pobiedziska 2 bud 1
Pobiedziska

Nowe Pobiedziska 2

Osiedle z dobrym klimatem!

szybka i wygodna komunikacja z Poznaniem

Funkcjonalne układy mieszkań

budynki z windą

Przydomowe ogródki

Tarasy wraz z ogrodem

Przestronne balkony

Ekologia fotowoltaika

Do każdego mieszkania komórka lokatorska

Nie bez powodu nazwaliśmy to osiedle Nowe Pobiedziska 2 – budujemy je w sąsiedztwie naszych wcześniejszych inwestycji w tej części Pobiedzisk, które nieprzerwanie cieszą się bardzo pozytywną opinią wśród mieszkańców.

 

Obecnie oferujemy Państwu 80 komfortowych mieszkań, zlokalizowanych w budynku nr 1 (budynek nr 7), o zróżnicowanych powierzchniach od 28 m2 do 62 m2, zaprojektowanych w funkcjonalnych układach od 1 do 3 pokoi. Jest to drugi etap tej inwestycji, a wszystkie mieszkania z pierwszego etapu (budynek nr 7A) znalazły już swoich nabywców.

Do każdego z mieszkań, przypisana jest komórka lokatorska, wszystkie klatki wyposażone będą w nowoczesne i ciche windy, na dachu budynku zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne.  Dla zmotoryzowanych, jest możliwość zakupienia osobnego, wygodnego garażu albo miejsca postojowego zewnętrznego za szlabanem. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych mieszkańcach i o bezpiecznym placu zabaw na terenie Osiedla.

 

Tu się naprawdę dobrze żyje.
To wiadomość dobra nie tylko dla nas jako inwestora, ale przede wszystkim dla ludzi, którzy decydują się tu zamieszkać. Super nowoczesne osiedle w otoczeniu natury. Przyjazne zarówno dla osób,
które szukają spokoju, jak i dla ludzi aktywnych, którzy w zasięgu wzroku i krótkiego spaceru znajda wiele powodów, by się uśmiechnąć i westchnąć: tego było mi trzeba. Nie mogliście trafić lepiej!
To również zasługa atmosfery samych Pobiedzisk. Zlokalizowane pośród kilku jezior zachodniej części Pojezierza Gnieźnieńskiego miasteczko wyróżnia się spokojem, kusi bliskością natury i historii.
W najbliższym sąsiedztwie mamy Park Krajobrazowy Promno i Rezerwat Przyrody Jezioro Drążynek, Gród Pobiedziska i Skansen Miniatur Szlaku Piastowskiego, a całkiem niedaleko czeka Puszcza Zielonka.

 

Sprzedaż rozpocznie się zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20 maja 2021r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego oraz Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym.

 

Warunki finansowania

Miejsce postojowe naziemne – 11.000 zł

Garaż zewnętrzny  – 55.000 zł

Rezerwacja lokalu – 1% wartości umowy

20% po podpisaniu umowy deweloperskiej

pozostała kwota płacona w transzach zgodnych z postępem prac budowlanych.

Termin realizacji

planowany termin rozpoczęcia odbiorów:

 

budynek 1 (bud. nr 7)

01.06.2025

 

budynek 2 (bud. nr 7A)

gotowy – sprzedaż zakończona

 

Wybór mieszkania

Lokalizacja

8 min najbliższy przystanek autobusowy

2 min do przedszkola

5 min do szkoły podstawowej

5 min do najbliższego sklepu spożywczego

Plan osiedla

Pliki do pobrania

Kontakt