Aktualności

WYKOŃCZENIE W CENIE!

WYKOŃCZENIE W CENIE!

Szanowni Państwo,

kupując mieszkanie na Wilczaku 20 w budynku F lub C, które są już gotowe, mogą Pańswto skorzystać z promocji: WYKOŃCZENIE POD KLUCZ W CENIE MIESZKANIA.

Oferta obejmuje wykończenie mieszkania w Pakiecie Standard, którego normalna cena to 500 zł/m2.

Szczegóły promocji w biurze sprzedaży przy ul. Wojskowej 6/D10, tel: 61 846 40 60

Akty notarialne Wilczak

Szanowni Państwo,

klientów, którzy zakupili mieszkanie na inwestycji Wilczak 20 (budynek F i C) w Poznaniu, zapraszamy do umówienia terminu podpisania umowy przenoszącej własność.
Kontakt z Działem Sprzedaży Mieszkań pod numerem: (061) 8464 060.

Akty notarialne Pobiedziska

Szanowni Państwo,

klientów, którzy zakupili mieszkanie na inwestycji Nowe Pobiedziska przy ul. Kutrzeby 6A (budynek B) w Pobiedziskach, zapraszamy do umówienia terminu podpisania umowy przenoszącej własność.
Kontakt z Działem Sprzedaży Mieszkań pod numerem: (061) 8464 060.

Nowe Żegrze - nowa inwestycja na poznańskich Ratajach

Nowe Żegrze - nowa inwestycja na poznańskich Ratajach

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością chcieliśmy poinformować, że rozpoczęliśmy sprzedaż naszej nowej inwestycji na poznańskich Ratajach NOWE ŻEGRZE.

Przy zbiegu ulic Rzeczańskiej i Byteńskiej powstanie wielorodzinne osiedle, o niskiej, czteropiętrowej zabudowie z podziemną halą garażową.

Inwestycję będą tworzyć 4 budynki z ogródkami przynależnymi do parterowych mieszkań. Usytuowanie samego osiedla daje możliwość szybkiego dojazdu do innych części miasta, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską.

W zasięgu ręki można znaleźć placówki oświatowe, punkty handlowe i usługowe.

Więcej szczegółów dotyczących inwestycji w biurze sprzedaży przy ul. Wojskowej 6/ D10 w Poznaniu.

Akty Notarialne

Szanowni Państwo,

klientów, którzy zakupili mieszkanie na inwestycji Radosna II (budynek nr 17) w Zalasewie, zapraszamy do umówienia terminu podpisania umowy przenoszącej własność.
Kontakt z Działem Sprzedaży Mieszkań pod numerem: (061) 8464 060

Akty notarialne

Szanowni Państwo,

klientów, którzy zakupili mieszkanie na inwestycji Kamienica przy Rynku w Przeźmierowie, zapraszamy do umówienia terminu podpisania umowy przenoszącej własność.
Kontakt z Działem Sprzedaży Mieszkań pod numerem: (061) 8464 060

Agrobex członkiem PZFD

Agrobex członkiem PZFD

Agrobex został członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Do tej ogólnopolskiej organizacji należy ponad stu krajowych deweloperów. Głównym celem działalności PZFD jest działanie na rzecz rozwoju polskiego rynku mieszkaniowego a także tworzenie partnerskich relacji między inwestorem a nabywcą mieszkań. Organizacja czuwa również nad bezpieczeństwem i profesjonalnym przebiegiem procesu zakupu mieszkania, jest także autorem zasad Kodeksu Dobrych Praktyk w relacjach Klient - Deweloper. Zgodnie z tym Kodeksem deweloper zobowiązuje się w swoim działaniu do przestrzegania wielu zasad na każdym etapie inwestycji. Wszystkie mają na celu zapewnienie nabywcy mieszkania  bezpieczeństwa transakcji, pełnej informacji o inwestycji, jej realizacji a także wsparcia ze strony dewelopera już po zamieszkaniu.

Firma Agrobex przystąpiła do Polskiego Związku Firm Deweloperskich ponieważ pragnie także skuteczniej przyczyniać się do likwidacji barier utrudniających rozwój rynku mieszkaniowego. Członkostwo w PZFD umożliwia również szerszą współpracę z organizacjami rządowymi, ustawodawczymi, samorządowymi oraz instytucjami finansowymi, w kwestiach kształtowania obowiązujących regulacji prawnych.

Nowy adres biura sprzedaży!

Nowy adres biura sprzedaży!

Od 7 kwietnia 2014 roku zapraszamy Państwa do naszego NOWEGO BIURA SPRZEDAŻY AGROBEX

ul. Wojskowa 6/D10 LOFTY UŁAŃSKIE

Kontakt
dla prasy

Lucyna Jarczynska
Dyrektor ds. Sprzedazy i Marketingu
kom: + 48 608 507 166
e-mail: lucyna.jarczynska@agrobex.pl

Przejdź do strony: Media
Przejdź do strony: Dopoznania
Przejdź do strony: Materiały prasowe
Przejdź do strony: Do pobrania